Tänavakivide Hooldus/Pesu ja lasuurimine

TÄNAVAKIVI HOOLDUS

 

Aja jooksul tänavakivi kulub ning selle välimus muutub tuhmiks. Tänavakivide kauniks püsimajäämiseks on oluline neid ka hooldada.

 

Üks võimalus tänavakivide hoolduseks on regulaarne survepesu selleks ettenähtud spetsiaalse seadmega või kasutades selleks mootoriga puhastusharja WR 870.

 

Meie ettevõte pakub professionaalseid survepesu- ja kaitsetöötlusteenuseid, kõige efektiivsemaid puhastuslahendusi kivi- ja betoonpindade kaitsetöötluseks. Lisaks tegeleme ka tänavakivide lasuurimisega, mille tulemusena on kivi- või betoonpinnad värske välimusega, mis muudab ka pikemalt hooldamata ja tuhmunud platsid uueväärseteks. Samuti pakume ka väiksemate ja suuremate tänavakivide parandustöid.

 

–  Tänavakivide pesu
– Tänavakivide parandustööd
– Tänavakivide lasuurimine

 

Tänavakivide lasuuriga saad lihtsalt ja kiirelt uue ning värske väljanägemise vanadele tänavakividele. Tänavakive lasuurides saab ühtlustada ja süvendada tänavakivide värvitooni. Kivilasuur on veepõhine läbipaistev tänavakivide hooldusaine, mis imendub pinda ning annab kivile värske ja hooldatud ilme ning lisaks kaitseb pindasi ka määrdumise eest.

 

Lasuur sobib nii värvilisele kui ka hallile tänavakivile. Toodet kasutades ühtlustub teie tänavakivi toon. Enamasti soovitame valida kividega võimalikult sarnase tooni – nii on tulemus parim. Kivilasuuri on võimalik toonida toonikaardi järgi, milles on 10 eri tooni.

 

Hooldatud ja korras majaesine on kui visiitkaart kodule. Uue ja värske ilme saavutamiseks on lahendus – võta meiega ühendust ja küsi pakkumist juba täna!

Küsi pakkumist